Kontakt   |   Strona główna
 
O nas
Produkty
Do pobrania
Aplikacje
R&D
 
About Powtran
 Company Introduction
 Culture
 Brand
 Marketing and Service
 News
 
  O nas >> Company Introduction
 
     Shenzhen Powtran Technology Co., Ltd. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem tworzącym sieć w zakresie rozwoju, produktu,logistyki i serwisu, ulokowaną w wielu krajach świata i mającą główne ośrodki w Shenzhen i Dalian (Chiny).
Łącząc zaawansowaną technologię z Europy, Ameryki, Japonii i Tajwanu, w oparciu o zaplecze naukowe Uniwersytetu Tsinghua, Uniwersytetu Morskiego Dalian oraz znakomite wyposażenie produkcyjne i kontrolne, POWTRAN dostarcza urządzenia do napędów i automatyki takie jak falowniki, serwomotory i serwonapędy, softstartery, cewki AC, filtry EMI, jednostki hamujące, rezystory hamujące itd. Produkty POWTRAN dobrze sprzedają się w krajach Europy i Ameryki, jak również w krajach Azji Południowo - Wschodniej.
Shenzhen Powtran Technology Co., Ltd. od momentu założenia w roku 1984 nieustannie udoskonala technologię w zakresie automatyki przemysłowej.
Wśród podstawowych produktów POWTRAN znajdują się falowniki serii PI 7100, 7550, 7600, 7660, 7800, 8000, 8100.
     Zaletami naszych produktów są wysokie wskaźniki w zakresie oszczędzania energii i ochrony środowiska, szczególnie w grupie wyrobów takich jak silniki i inne urządzenia techniki napędów, technologia transportu - pojazdy i łodzie oraz wykorzystywanie nowych źródeł energii (wiatr, światło słoneczne). Jesteśmy jednym z 5 najważniejszych producentów falowników w Chinach, wspomaganych przez rząd i cieszących się dobrą opinią w zakresie napędów AC, prowadzących prace badawczo - rozwojowe (R & D) i obniżających koszty.
  • Jesteśmy przedsiębiorstwem poświęcającym się specjalnie rozwojowi, projektowaniu i produkowaniu silników oraz wyrobów z zakresu sterowania i napędów.
  • Jako chiński producent falowników bierzemy udział w Targach Hannover - Niemcy nieprzerwanie od 7 lat.
  • Posiadamy chińską ocenę kredytową „Enter Credit Evaluate” : AAA Credit Enterprise (Przedsiębiorstwo AAA w zakresie uzyskania kredytu).
  • Dalian POWTRAN Technology Co., Ltd (kapitał rejestrowy 20.000.000,00 RMB)
    Posiadamy 2 duże obiekty o powierzchni ogólnej 10.000 metrów kwadratowych jako naszą fabrykę oraz biura w Shenzhen i Dalian, gdzie znajdują się nasze własne biura R&D, automatyczna linia produkcyjna i wyposażenie kontrolno - pomiarowe wysokiej technologii.
Serdecznie zapraszamy naszych klientów i przyjaciół krajowych i zagranicznych do tworzenia długotrwałych relacji biznesowych z POWTRAN dla obustronnej korzyści.
 
 
 
Copyright© 2009 RADIUS-Katowice. All rights reservice.